Lucerna se srdíčkem

Kód: 40107
Neohodnoceno
200 Kč / ks
Vyprodáno

Krásná proutěná lucernička  se srdíčkem . Uvnitř svíčka ve skle z včelího vosku v přírodní barvě. Lucerna je šedivohnědé barvy, nejedná se o vrbové proutí, jde o tenké proutky s patinou. Dekorace, která krásně vypadá a díky včelímu vosku i nádherně při hoření voní až 20 hodin. Vhodná jako dárek pro kohokoliv a co třeba k Valentýnu?...ke dni matek?...nebo jen tak pro sebe?:-) 

Velikost lucerny bez ouška 10 x 10 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná proutěná lucernička  se srdíčkem . Uvnitř svíčka ve skle z včelího vosku v přírodní barvě. Lucerna je šedivohnědé barvy, nejedná se o vrbové proutí, jde o tenké proutky s patinou.

Dekorace, která krásně vypadá a díky včelímu vosku i nádherně při hoření voní až 20hodin. Vhodná jako dárek pro kohokoliv a co třeba k Valentýnu?...ke dni matek?...nebo jen tak pro sebe?:-) 

Velikost lucerny bez ouška 10 x 10 cm

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním, prosím, dodržujte je.

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY LITÉ
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: