Panna Maria

Kód: 1364
Neohodnoceno
80 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Vymazlené svíčky vhodné nejen na adventní věnec. Na svíčce stáčené z plátů včelího vosku vínové barvy je jako dekorace použit plastický reliéf modlící se Pany Marie  odlitý z včelího vosku v přírodní, žluté barvě. Na svíčce jsou tak použity oba způsoby výroby...lití i stáčení. Výsledkem je velmi krásná a zajímavá svíčka vhodná jak pro vánoční aranžmá, tak i jako drobný dárek, neboť je dodávána v celofánovém sáčku.

Velikost svíčky: 12x4cm

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Vymazlené svíčky vhodné nejen na adventní věnec. Na svíčce stáčené z plátů včelího vosku vínové barvy je jako dekorace použit plastický reliéf  modlící se Pany Marie odlitý z včelího vosku v přírodní, žluté barvě. Na svíčce jsou tak použity oba způsoby výroby...lití i stáčení. Výsledkem je velmi krásná a zajímavá svíčka vhodná jak pro vánoční aranžmá, tak i jako drobný dárek, neboť je dodávána v celofánovém sáčku.

Velikost svíčky: 12x4cm

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY STÁČENÉ
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: