Pomerančové svíčky z včelího vosku

Kód: 20203
Neohodnoceno
80 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Dárkové balení svíček - drobný, nejen vánoční dárek pro přátele, kolegyně, známé, nebo jako pozornost třeba pro paní učitelku, lékaře apod. Dvě svíčky stáčené z plátů včelího vosku v přírodní barvě jsou přizdobeny zelenou snítkou a plátkem sušeného pomeranče. Svíčky jsou velikosti 7x 3,5 cm a jsou zabaleny v celofánovém sáčku, takže můžete rovnou darovat:-)

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Dárkové balení svíček - drobný, nejen vánoční dárek pro přátele, kolegyně, známé, nebo jako pozornost třeba pro paní učitelku, lékaře apod.

Dvě svíčky stáčené z plátů včelího vosku v přírodní barvě jsou přizdobeny zelenou snítkou a plátkem sušeného pomeranče. Svíčky jsou velikosti 7x 3,5 cm a jsou zabaleny v celofánovém sáčku, takže můžete rovnou darovat:-)

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich užívání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY STÁČENÉ
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: