Voskovky

Kód: 40141
Neohodnoceno
250 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pastelkové svíčky! Překrásné dárkové balení  svíček z včelího vosku  připomínající voskové pastelky - výborný dárek pro každou příležitost a prakticky pro kohokoliv... pro přátele, kolegyně, známé, nebo jako pozornost třeba pro paní učitelku, lékaře apod. Devět svíček stáčených  z různobarevných plátů včelího vosku v dárkové krabičce. Svíčky jsou velikosti 14,5 x 1,5 cm.

Velikost krabičky: 21x15,5x4cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Překrásné dárkové balení  svíček z včelího vosku  připomínající voskové pastelky - výborný dárek pro každou příležitost a prakticky pro kohokoliv... pro přátele, kolegyně, známé, nebo jako pozornost třeba pro paní učitelku, lékaře apod. Devět svíček stáčených  z různobarevných plátů včelího vosku v dárkové krabičce. Svíčky jsou velikosti 14,5 x 1,5 cm.

Velikost krabičky: 21x15,5x4cm

 

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich užívání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY STÁČENÉ
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: