Betlém

Kód: 935/FIG 935/FIG2 Zvolte variantu
11 hodnocení
400 Kč / ks 2 400 Kč / ks od 400 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Dokonalé adventní aranžmá! Tradiční ručně vyrobený betlém z masivního smrkového dřeva, ke kterému si každé Vánoce naaranžujete postavičky, což je i oblíbená činnost dětí. Betlém nebo také jesličky jsou uměleckým vyobrazením znázorňujícím Svatou rodinu. Rozměr betlému je 44 x 24 x 22 cm, betlém je vyrobený z masivního smrkového dřeva, je na podstavci a má ručně dodělávané detaily, z výhradně přírodního materiálu, jako je mech, seno, břidlice. Na stěnách je použitá omítka a keře jsou z větviček. Detailně propracované figurky  jsou odlity z pravého včelího vosku a společně s betlémem jde do dokonale přírodní a překrásnou vánoční dekoraci, která vám zkrášlí adventní období po mnoho let.

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Dokonalé adventní aranžmá! Tradiční ručně vyrobený betlém z masivního smrkového dřeva, ke kterému si každé Vánoce naaranžujete postavičky, což je i oblíbená činnost dětí. Betlém nebo také jesličky jsou uměleckým vyobrazením znázorňujícím Svatou rodinu. Rozměr betlému je 44 x 24 x 22 cm, betlém je vyrobený z masivního smrkového dřeva, je na podstavci a má ručně dodělávané detaily, z výhradně přírodního materiálu, jako je mech, seno, břidlice. Na stěnách je použitá omítka a keře jsou z větviček. Detailně propracované figurky ( 11 ks ) jsou odlity z pravého včelího vosku a společně s betlémem jde do dokonale přírodní a překrásnou vánoční dekoraci, která vám zkrášlí adventní období po mnoho let.

Vánoční dárek

Každý rok se to opakuje, každý rok hledáme originální dárky k Vánocům, kterými potěšíme a překvapíme. Každý rok hledáme vánoční dárky pro muže, vánoční dárky pro muže, vánoční dárek pro rodiče, vánoční dárek pro maminku, velké i drobné vánoční dárky... Zdravý, voňavý a originální medový dárek plný včelích produktů je trefou do černého. Jedlé dárky nikdy nezklamou:-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: