Vánoční dárek pro babičku

Kód: 40122
Neohodnoceno
250 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ideální vánoční dárek pro vaši babičku. Zdravotní účinky borůvek na lidský organismus jsou nesporné. V kombinaci s medem jde o dokonalou superpotravinu, která je nejen zdravá, ale i úžasně chutná a voňavá. Sklenička má obsah 250g. V krabičce je navíc ještě svíčka z včelích plátů vínové barvy přizdobená rolničkou. Krabička je přizdobena vánočním textem. Super dárek, kterým určitě zaujmete a potěšíte!

Velikost krabice: 17x11x8cm

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

 

Ideální vánoční dárek pro vaši babičku. Zdravotní účinky borůvek na lidský organismus jsou nesporné. V kombinaci s medem jde o dokonalou superpotravinu, která je nejen zdravá, ale i úžasně chutná a voňavá. Sklenička má obsah 250g. V krabičce je navíc ještě svíčka z včelích plátů vínové barvy přizdobená rolničkou. Krabička je přizdobena vánočním textem. Super dárek, kterým určitě zaujmete a potěšíte!.

Velikost krabice: 17x11x8cm

 

Vánoční dárek

Každý rok se to opakuje, každý rok hledáme originální dárky k Vánocům, kterými potěšíme a překvapíme. Každý rok hledáme vánoční dárky pro muže, vánoční dárky pro muže, vánoční dárek pro rodiče, vánoční dárek pro maminku, velké i drobné vánoční dárky... Zdravý, voňavý a originální medový dárek plný včelích produktů je trefou do černého. Jedlé dárky nikdy nezklamou:-)

Doplňkové parametry

Kategorie: VÁNOCE
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: