Vánoční skleněný svícen

Kód: 40110
5 hodnocení
180 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Překrásná vánoční svíčka! Sklenice z masivního skla s plastickým dekorem vloček je naplněna 100% včelím voskem. Hořením včelího vosku se uvolňuje úžasná, příjemná medová vůně. Velmi krásné jako dárek neboť je dodáváno v celofánovém sáčku, nebo jen tak, k dotvoření atmosféry vašich vánočních dekorací.

Velikost: 9x11cm

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Překrásná vánoční svíčka! Sklenice z masivního skla s plastickým dekorem vloček je naplněna 100% včelím voskem. Hořením včelího vosku se uvolňuje úžasná, příjemná medová vůně. Velmi krásné jako dárek neboť je dodáváno v celofánovém sáčku, nebo jen tak k dotvoření atmosféry vašich vánočních dekorací.

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich užívání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÁNOCE
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: