Dárek pro učitelku - soví prázdniny

Kód: 30107
Neohodnoceno
195 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dáreček z nové kolekce dárků za vysvědčení, A nejen to, tento dárek lze darovat jak učitelce, družinářce či asistentce, zkrátka komukoliv, kdo mívá prázdniny. V kvalitní kartonové krabičce  je 55g květového pastovaného medu s borůvkami + 55g květového pastovaného medu s baileys + soška moudrých soviček z včelího vosku. Prostě krásný a především zdravý dárek .

Velikost krabičky: 11x11cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dáreček z nové kolekce dárků za vysvědčení, A nejen to, tento dárek lze darovat jak učitelce, družinářce či asistentce, zkrátka komukoliv, kdo mívá prázdniny, takže i dětem. V kvalitní kartonové krabičce  je 55g květového pastovaného medu s borůvkami + 55g květového pastovaného medu s baileys + soška moudrých soviček z včelího vosku. Prostě krásný a především zdravý dárek .

Dárek pro učitelku

Dárkové balíčky a dárkové krabičky z včelího medu a včelího vosku jsou  vděčným dárkem pro paní učitelku. Dárky pro učitele v podobě řezané květiny nejsou zrovna originální. Medové dárky lze použít i pro paní učitelku ze školky, například při odchodu vašeho předškoláka. Svíčky z včelího vosku a medové dárky jsou ideální dárek z darů přírody.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYSVĚDČENÍ
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: