Hezké prázdniny

Kód: 30108
Neohodnoceno
236 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Tento milý dárek lze darovat jak učitelce, družinářce či asistentce...zkrátka komukoliv, kdo mívá prázdniny, takže i dětem. V kvalitní kartonové krabičce je 100g kešu ořechů pražených v medu se skořicí, 30 g sušených jablek a 2 svíčky stáčené z včelího vosku opatřené textem. Dárek je pak navíc ještě přizdoben textilními květy hortenzie.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento milý dárek lze darovat jak učitelce, družinářce či asistentce...zkrátka komukoliv, kdo mívá prázdniny:-) V kvalitní kartonové krabičce je 100g kešu ořechů pražených v medu se skořicí, 30 g sušených jablek a 2 svíčky stáčené z včelího vosku opatřené textem. Dárek je pak navíc ještě přizdoben textilními květy hortenzie.

Dárek pro učitelku

Dárkové balíčky a dárkové krabičky z včelího medu a včelího vosku jsou  vděčným dárkem pro paní učitelku. Dárky pro učitele v podobě řezané květiny nejsou zrovna originální. Medové dárky lze použít i pro paní učitelku ze školky, například při odchodu vašeho předškoláka. Svíčky z včelího vosku a medové dárky jsou ideální dárek z darů přírody.

Doplňkové parametry

Kategorie: VYSVĚDČENÍ
Hmotnost: 0.32 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: