Hezký večer

Kód: 1147
Neohodnoceno
295 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Tento dárek je laděný spíše pro ženy, pro vaše kamarádky, kolegyně či příbuzné. Likérové medy  jsou velmi oblíbené a žádané, takže s dárkem v tomto duchu jistě budete mít úspěch. 250g medu s vaječným likérem  + svíčka odlitá z pravého včelího vosku do stejné skleničky jako medová pochoutka, opatřená textem.  V nabídce i větší, podobně laděný dárek viz. fotografie.

 

Velikost krabičky: 12,5x25x7cm

Obsah: 1x250g + svíčka

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

 

Tento dárek je laděný spíše pro ženy, pro vaše kamarádky, kolegyně či příbuzné. Likérové medy  jsou velmi oblíbené a žádané, takže s dárkem v tomto duchu jistě budete mít úspěch. 250g medu s vaječným likérem  + velmi krásná svíčka z pravého včelího vosku + text viz. fotografie. Všechny produkty obsažené v tomto dárku je možné zakoupit i samostatně. Stačí si jen vybrat. V nabídce i větší, podobně laděný dárek viz. fotografie.

Velikost krabičky: 12,5x25x7cm

Ať už hledáte dárek pro maminku, dárek pro babičku, dárek pro kamarádku, dárek pro učitelku, dárky pro muže, dárky k narozeninám, dárky se jménem,  dárky pro rodiče, dárky pro páry, dárky pro svatební hosty, dárky k Valentýnu, vánoční dárkové sady, firemní dárky...prostě...jakékoliv dárky...pak jste na tom správném místě:-) Včelí produkty,  jako je včelí med a včelí vosk, ze kterých jsou sestaveny dárkové sady jsou perfektní dárky pro jakoukoliv příležitost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: