Medová levandule

Kód: 40185
Neohodnoceno
350 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Nádherný dárek plný chutí, vůní a zdraví. Kvalitní krabička přizdobená potiskem včel a stužkou obsahuje 1x 250g květového pastovaného medu s levandulí + 1x 250g květového medu + svíčku z včelího vosku v zelené barvě o velikosti 7x6,5 cm přizdobenou snítkou levandule a včelkou. Krásný, voňavý, originální dárek, kterým rozhodně překvapíte! Med s levandulí je možno zakoupit i samostatně. https://www.meduska.cz/med/med-a-levandule/

 

Velikost krabičky 35x12x7cm

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Nádherný dárek plný chutí, vůní a zdraví. Kvalitní krabička přizdobená potiskem včel a stužkou obsahuje 1x 250g květového pastovaného medu s levandulí + 1x 250g květového medu + svíčku z včelího vosku v zelené barvě o velikosti 7x6,5 cm přizdobenou snítkou levandule a včelkou. Krásný, voňavý, originální dárek, kterým rozhodně překvapíte!

Velikost krabičky 35x12x7cm

Ať už hledáte dárek pro maminku, dárek pro babičku, dárek pro kamarádku, dárek pro učitelku, dárky pro muže, dárky k narozeninám, dárky se jménem,  dárky pro rodiče, dárky pro páry, dárky pro svatební hosty, dárky k Valentýnu, vánoční dárkové sady, firemní dárky...prostě...jakékoliv dárky...pak jste na tom správném místě:-) Včelí produkty,  jako je včelí med a včelí vosk, ze kterých jsou sestaveny dárkové sady jsou perfektní dárky pro jakoukoliv příležitost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: