Medový dárek s lesními plody

Kód: 140
Neohodnoceno
420 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Děkovací, přací, narozeninový a nebo jen tak...prostě medový dárek . Kvalitní kartonová krabice obsahuje 250g květového pastovaného medu s malinami, 250g květového pastovaného medu s borůvkami a krásnou mohutnou svíčku z plátů včelího vosku vysokou 7cm o průměru 6,5 cm! Svíčka je přizdobena kapradinovým listem a včelkou. Jedná se o velmi nevšední dárek, pro milovníky lesních plodů, kterým zabodujete na 100%.

Velikost krabičky: 35x12x7cm

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Děkovací, přací, narozeninový a nebo jen tak...prostě medový dárek . Kvalitní kartonová krabice obsahuje 250g květového pastovaného medu s malinami, 250g květového pastovaného medu s borůvkami a krásnou mohutnou svíčku z plátů včelího vosku vysokou 7cm o průměru 6,5 cm! Svíčka je přizdobena kapradinovým listem a včelkou.. Jedná se o velmi nevšední dárek, pro milovníky lesních plodů, kterým zabodujete na 100%.

Velikost krabičky: 35x12x7cm

Dárkové sady

Ať už hledáte dárek pro maminku, dárek pro babičku, dárek pro kamarádku, dárek pro učitelku, dárky pro muže, dárky k narozeninám, dárky se jménem,  dárky pro rodiče, dárky pro páry, dárky pro svatební hosty, dárky k Valentýnu, vánoční dárkové sady, firemní dárky...prostě...jakékoliv dárky...pak jste na tom správném místě:-) Včelí produkty,  jako je včelí med a včelí vosk, ze kterých jsou sestaveny dárkové sady jsou perfektní dárky pro jakoukoliv příležitost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: