Udělej si hezký večer

Kód: 1146
Neohodnoceno
405 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Tento dárek je laděný spíše pro ženy, pro vaše kamarádky, kolegyně či příbuzné. Likérové medy  jsou velmi oblíbené a žádané, takže s dárkem v tomto duchu jistě budete mít úspěch. 250g medu s vaječným likérem + 250g medu s baileys + svíčka z pravého včelího vosku odlitá do stejné skleničky jako medové pochoutky. Stačí si jen vybrat. V nabídce i v menší variantě. 

Obsah: 2x250g + svíčka

Velikost krabičky: 12x35x7cm

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Tento dárek je laděný spíše pro ženy, pro vaše kamarádky, kolegyně či příbuzné. Likérové medy  jsou velmi oblíbené a žádané, takže s dárkem v tomto duchu jistě budete mít úspěch. 250g medu s vaječným likérem + 250g medu s baileys + velmi krásná svíčka z pravého včelího vosku + text viz. fotografie. Stačí si jen vybrat.

Dárkové sady

Ať už hledáte dárek pro maminku, dárek pro babičku, dárek pro kamarádku, dárek pro učitelku, dárky pro muže, dárky k narozeninám, dárky se jménem,  dárky pro rodiče, dárky pro páry, dárky pro svatební hosty, dárky k Valentýnu, vánoční dárkové sady, firemní dárky...prostě...jakékoliv dárky...pak jste na tom správném místě:-) Včelí produkty,  jako je včelí med a včelí vosk, ze kterých jsou sestaveny dárkové sady jsou perfektní dárky pro jakoukoliv příležitost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: