Ekologické žárovky

Kód: 20207
Neohodnoceno
85 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Vtipné svíčky stáčené z včelího vosku, kterými uděláte radost především ochráncům životního prostředí, ale až vám vypnou proud, můžou ochránit v temnotě i vás:-) Nejen světlem, ale i krásnou vůní včelího vosku, která se uvolňuje při hoření, vám navodí příjemnou atmosféru. Včelí svíčky jsou prostě dokonalé!

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Dárkové balení 2 kusů ekologických "žárovek" v celofánovém sáčku. Součástí balení je i napájecí zařízení, jak je patrné  z detailních  fotografií. Velikost 1 "žárovky" je 7cmx3,5cm.  Překvapte své blízké tímto dárkem, který je nejen nevšední, ale navíc i šetrný k životnímu prostředí:-))

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY STÁČENÉ
Hmotnost: 0.085 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: