Vánoční obří čajová svíčka

Kód: 20109
5 hodnocení
50 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Klasická čajová svíčka má průměr cca 4cm. Tato obří dekorační svíčka ze včelího vosku  má průměr 6 cm a motiv včely jen umocňuje celkový dojem z této voňavé svíčky, jelikož včelí vosk uvolňuje při hoření velmi příjemnou vůni. Svíčka je přizdobena stuhou s vánočním motivem a balena c celofánovém sáčku, takže ji lze využít i jako drobný dárek. 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Klasická čajová svíčka má průměr cca 4cm. Tato obří dekorační svíčka ze včelího vosku  má průměr 6cm a motiv včely jen umocňuje celkový dojem z této vonné svíčky, jelikož včelí vosk uvolňuje při hoření velmi příjemnou vůni. Výborná i pokud chcete darovat včelí produkty. 

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostními pokyny pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY Z VČELÍHO VOSKU
Hmotnost: 0.065 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: