Velikonoční svíčka konvička

Kód: 467/LIL
Neohodnoceno
130 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Varianta

Plechová konvička o výšce 6cm a průměru 5,5cm  přizdobená krásným velikonočním dekorem zajíčka. Konvička je naplněna včelím voskem a výsledkem je opravdu překrásná velikonoční dekorace, která vám provoní domov. Svíčku je třeba umístit na podložku, vlivem tepla svíčky může docházet k prolínání vosku. Doba hoření je cca 8 hodin. V nabídce v několika barevných provedeních.

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Plechová konvička o výšce 6cm a průměru 5,5cm  přizdobená krásným velikonočním dekorem zajíčka. Konvička je naplněna včelím voskem a výsledkem je opravdu překrásná velikonoční dekorace, která vám provoní domov. Svíčku je třeba umístit na podložku, vlivem tepla svíčky může docházet k prolínání vosku. Doba hoření je cca 8 hodin.

V nabídce v několika barevných provedeních.

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: