Med a kopřiva

Kód: 1892
Neohodnoceno
120 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Bylinkový med s kopřivou je jednoduše báječný! Kopřiva má silné detoxikační , močopudné a posilující účinky a ve spojení s medem pak vzniká báječná super zdravá potravina, která by neměla chybět ve vašem jídelníčku:-) V nabídce naleznete i mnoho dalších medů s bylinkami a určitě stojí za to je vyzkoušet!

Obsah: 250g

98,4% květový pastovaný med

1,6% extrakt kopřivy

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Pastovaný med je med květový přeměněný pozvolným mícháním do pastovité a stále roztíratelné konzistence. Pastovaný med je 100% med květový a nic víc, není to jiný druh medu. Jedná se o včelí med. Pastovaný med neobsahuje žádné přidané látky způsobující jeho pastovitou konzistenci.

Kopřivový med:

Pokud bychom měli účinky kopřivy shrnout jen do několika málo slov, tak kopřiva má silné detoxikační , močopudné a posilující účinky. Výrazně čistí krev, působí proti anémii, svědčí kardiovaskulárnímu systému, proplachuje ledviny, vyplavuje soli, ledvinový písek i ledvinové kamínky. Dále podporuje krvetvorbu, imunitní systém, pomáhá při revmatismu, dně, kožních potížích. Nejde o zdravotní tvrzení, ale o moudra nalezená v různých rostlinolékařích a herbářích:-)

Bylinné medy

Nejznámější včelí produkt, kterým je květový med, zpracovaný na pastovaný med a sušené bylinky, či jejich extrakty. To je vše, co je třeba k výrobě bylinných medů. Výsledkem je super zdravá potravina, která nejenže báječně chutná, ale navíc obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, které pomáhají posilovat naši imunitu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÝ MED
Hmotnost: 0.39 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: