Med a šípky

Kód: 505
Neohodnoceno
120 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

 Šípky jsou nejen známé z lidového léčitelství, ale i vysokým podílem vitamínu C. Šípkový med je pak dalším bylinkovým medem, kterým si můžete osladit čaj a ještě díky tomu posilovat vaši imunitu. V nabídce je mnoho dalších medů s bylinkami, které stojí za to vyzkoušet.

Obsah: 240g

98% květový pastovaný med

2% sušené šípky

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Pastovaný med je med květový přeměněný pozvolným mícháním do pastovité a stále roztíratelné konzistence. Pastovaný med je 100% med květový a nic víc, není to jiný druh medu. Jedná se o včelí med. Pastovaný med neobsahuje žádné přidané látky způsobující jeho pastovitou konzistenci.

Šípkový med:

Výborný na slazení čaje, polévkovou lžíci do čajíku a pak krátce luhovat. Nezískáte klasický šípkový čaj, ne tak výrazný. Přesto se ale luhováním uvolní silice i vitamíny jež šípky obsahují a výsledný nápoj má lahodnou a příjemnou chuť. V medu je použita pouze sušená dužina ze šípků, bez chlupatých semínek. Šípky bývali a jsou nedílnou součástí lidového léčitelství. Díky vysokému obsahu vitamínu C posilují imunitu a přirozenou odolnost organismu proti infekcím. Med a šípky je ta nejlepší kombinace pro váš čaj.

Bylinné medy

Nejznámější včelí produkt, kterým je květový med, zpracovaný na pastovaný med a sušené bylinky, či jejich extrakty. To je vše, co je třeba k výrobě bylinných medů. Výsledkem je super zdravá potravina, která nejenže báječně chutná, ale navíc obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, které pomáhají posilovat naši imunitu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÝ MED
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: