Svíčka z včelího vosku - válec s listy

Kód: 20112
Neohodnoceno
79 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Válec o výšce 7cm a průměru 4,5cm  s úžasně propracovaným dekorem listů. Svíčka je vyrobena z pravého včelího vosku částečně probarveného zelenou barvou, takže krásně vyniká kresba listů. Nádherný dárek pro kohokoliv, nebo báječná a voňavá užitná dekorace pro vás samotné:-)  Dodáváno balené v celofánovém sáčku.

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Válec o výšce 7cm a průměru 4,5cm  s úžasně propracovaným dekorem listů. Svíčka je vyrobena z pravého včelího vosku částečně probarveného zelenou barvou, takže krásně vyniká kresba listů. Nádherný dárek pro kohokoliv, nebo báječná a voňavá užitná dekorace pro vás samotné:-)  Dodávám balené v celofánovém sáčku.

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich užívání, prosím, dodržujte je.

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY LITÉ
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: