Vánoční zvonky - svíčka

Kód: 40129
Neohodnoceno
165 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Výrazná, nádherná, zdobná svíčka s vánočním reliéfem odlitá z pravého včelího vosku. Reliéf svíčky je velmi bohatý a překrásný ze všech stran. Dokonalý kousek pro dokreslení vánoční atmosféry. Použít se dá jak do adventního věnce, tak i samostatně. Dodáváno v celofánovém sáčku, takže lze použít i jako vánoční dárek!

Velikost svíčky: 12,5x5cm

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

 

Výrazná, nádherná, zdobná svíčka s vánočním motivem odlitá z pravého včelího vosku. Reliéf svíčky je velmi bohatý a překrásný ze všech stran. Dokonalý kousek pro dokreslení vánoční atmosféry. Použít se dá jak do adventního věnce, tak i samostatně. Dodáváno v celofánovém sáčku, takže lze použít i jako vánoční dárek!

Velikost svíčky: 12,5x5cm

 

 

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostními pokyny pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY LITÉ
Hmotnost: 0.23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: