Srdce na dlani

Kód: 40164
Neohodnoceno
55 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Milá pozornost pro všechny vaše blízké. Ať už darujete tuto svíčku mamince, babičce, kamarádce, učitelce, lékařce, kadeřnici nebo jako Valentýnský dáreček pro zamilované, vždycky s ním uděláte velikou radost. Červená plechová krabička o velikosti 5 x 2cm obsahuje svíčku z pravého včelího vosku, která svou žlutou barvou krásně kontrastuje s obalem. Včelí vosk navíc při hoření uvolňuje velmi příjemnou medovou vůni. Krabičku po vyhořelé svíčce lze navíc ještě používat k uchovávání drobných předmětů.

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Milá pozornost pro všechny vaše blízké. Ať už darujete tuto svíčku mamince, babičce, kamarádce, učitelce, lékařce, kadeřnici nebo jako Valentýnský dáreček pro zamilované, vždycky s ním uděláte velikou radost. Červená plechová krabička o velikosti 5 x 2cm obsahuje svíčku z pravého včelího vosku, která svou žlutou barvou krásně kontrastuje s obalem. Včelí vosk navíc při hoření uvolňuje velmi příjemnou medovou vůni.

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostními pokyny pro jejich užívání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY Z VČELÍHO VOSKU
Hmotnost: 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: