Firemní vánoční dárky

Nadělte svým, zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům vánoční dárky plné zdraví a vůní z Vysočiny. Nadělte jim originální a chutné dárky, které rozhodně neskončí v koši, protože medové produkty ocení zkrátka každý!

 Naše nabídka jednotlivých druhů medů je nejširší na trhu. Ať už si vyberete ovocný, bylinkový, ořechový, alkoholový, kořeněný nebo jednoduše čistý med bez příchuti, všechny budou chutnat skvěle, protože stejně tak, jako se s láskou staráme o naše včely, stejným způsobem se chováme i k jejich medu.  Darovat včelí produkty je jistě zajímavější než další lahev vína nebo poznámkový blok. Medy jsou krásné v kombinacích se svíčkami z včelího vosku, kterých nabízíme také velké množství. Dárky kombinujeme i s medovinou, sypaným čajem, sušeným ovocem nebo oříšky a vkládáme do krabiček různých tvarů a velikostí, takže sestavit ten pravý dárek nebo celou kolekci dárků se stejným motivem nebude těžké. 

medové-ovoce (3)

Ideální bude, když nám napíšete vaši cenovou představu o jednotlivém daru, či kolekci dárků. Pokud máte jasnou představu tak i to,  co by dárek měl, nebo neměl obsahovat a mi vám zpracujeme nabídku. Inspirací vám můžou být i dárkové sady nabízené v e-shopu.

Napište, nebo zavolejte a společně to vymyslíme:-)