Svatební srdíčko

Kód: 40176
Neohodnoceno
60 Kč / ks
Na dotaz (>5 ks)

Milá pozornost pro všechny kdo vám přijdou na svatbu! Malé poděkování  s potiskem ženicha a nevěsty opatřené textem, viz. detailní fotografie. Červená plechová krabička o velikosti 5 x 2cm obsahuje svíčku z pravého včelího vosku, která svou žlutou barvou krásně kontrastuje s obalem. Včelí vosk navíc při hoření uvolňuje velmi příjemnou medovou vůni. Krabičku po vyhořelé svíčce lze navíc ještě používat k uchovávání drobných předmětů. Srdíčko můžete použít i při dekorování svatebního stolu.

Baleno v celofánovém sáčku s děkovnou cedulkou dle vašeho zadání. Pro objednání počtu a vašeho textu nás prosím kontaktujte buď telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Milá pozornost pro všechny kdo vám přijdou na svatbu! Malé poděkování  s potiskem ženicha a nevěsty opatřené textem, viz. detailní fotografie. Červená plechová krabička o velikosti 5 x 2cm obsahuje svíčku z pravého včelího vosku, která svou žlutou barvou krásně kontrastuje s obalem. Včelí vosk navíc při hoření uvolňuje velmi příjemnou medovou vůni. Krabičku po vyhořelé svíčce lze navíc ještě používat k uchovávání drobných předmětů.

Baleno v celofánovém sáčku s děkovnou cedulkou dle vašeho zadání.

 

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostními pokyny pro jejich užívání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY Z VČELÍHO VOSKU
Hmotnost: 0.03 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: