Med a vlašské ořechy

302
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Vlašské ořechy jsou  bohaté na esenciální mastné kyseliny a ve spojení s květovým medem vytváří úžasnou medovou pochoutku. Med s ořechy můžete použít k ochucení jogurtu či kaší, nebo ho prostě jen mlsat a mlsat a mlsat...

S láskou a péčí zpracovaný med od nás + pečlivě vybraný dodavatel vlašských ořechů = oříškový med právě pro Vás!

Obsah: 225g

67% květový med

33% vlašské ořechy


  • (>5 ks) Skladem
120 Kč / ks
Kategorie: MED
Hmotnost: 0.38 kg
vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení
 

Med zpracováváme co nejšetrněji, aby v něm zůstaly zachovány všechny zdraví prospěšné látky. Přidané ořechy jsou pak té nejvyšší kvality od prověřených dodavatelů, takže výsledkem je lahodný oříškový med - dokonale zdravá super potravina.

Něco málo o vlašských oříšcích:

Vlašské ořechy se doporučují při všech neurologických těžkostech, protože jsou bohaté na esenciální mastné kyseliny, které se podílejí na metabolismu v neuronech. Dále mimo jé obsahují lecitin, fosfor a vitamin B6, jež jsou pro nervovou soustavu také velmi důležité, protože zvyšují duševní výkonnost a nervové soustavě navracejí sílu a rovnováhu. Spojením vlašských ořechů s medem, tak vzniká naprosto dokonalá super potravina plná zdraví a vůně.

Vlašské ořechy jsou  stejně jako všechny ostatní skořápkové plody alergenem.

Ořechy v medu:

Včelí med a ořechy je spojení, které zná lidstvo už tisíce let. Nejen med, ale i ostatní včelí produkty. Mandle v medu, vlašské ořechy v medu, kešu v medu a vůbec všechny ostatní ořechy v medu znají lidé od pradávna jako prospěšnou a energeticky výživnou pochoutku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: