Med a lískové ořechy

300
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3

Energií  a minerály nabité lískové ořechy  ve spojení s květovým medem vytváří úžasnou medovou pochoutku. Med s ořechy můžete použít k ochucení jogurtu či kaší, nebo ho prostě jen mlsat a mlsat a mlsat...

S láskou a péčí zpracovaný med od nás + pečlivě vybraný dodavatel lískových ořechů = oříškový med právě pro Vás!

Obsah: 220g

59% květový med

41% lískové ořechy

 

 


  • (>5 ks) Skladem
135 Kč / ks
Kategorie: OŘECHY V MEDU
Hmotnost: 0.4 kg
vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení
 

Med zpracováváme co nejšetrněji, aby v něm zůstaly zachovány všechny zdraví prospěšné látky. Přidané ořechy jsou pak té nejvyšší kvality od prověřených dodavatelů, takže výsledkem je lahodný oříškový med - dokonale zdravá super potravina.

Něco málo o lískových oříšcích:

Lískové oříšky jsou stravitelnější než mandle, nebo vlašské ořechy a poskytují tolik energie, že pouhých 50g  doplní výdej energie za hodinu tělesné aktivity. Výživová hodnota lískových oříšků a mandlí je přibližně stejná, ale lískové oříšky jsou bohatší na kalorie, tuky, vitamin B1 a kyselinu listovou. Spojením medu a lískových ořechů tak vzniká potravina, která nejen báječně chutná, ale navíc je i velmi zdravá.

Lískové ořechy jsou  stejně jako všechny ostatní skořápkové plody alergenem.

Ořechy v medu:

Včelí med a ořechy je spojení, které zná lidstvo už tisíce let. Nejen med, ale i ostatní včelí produkty. Mandle v medu, vlašské ořechy v medu, kešu v medu a vůbec všechny ostatní ořechy v medu znají lidé od pradávna jako prospěšnou a energeticky výživnou pochoutku.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: