Med a para ořechy

304
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Para ořechy známé svými antioxidačními účinky ve spojení s květovým medem vytváří úžasnou pochoutku. Med s ořechy můžete použít k ochucení jogurtu či kaší, nebo ho prostě jen mlsat a mlsat a mlsat...

S láskou a péčí zpracovaný med od nás + pečlivě vybraný dodavatel para ořechů = oříškový med právě pro Vás!

Obsah: 220g

55% květový med

45% para ořechy

 


  • (>5 ks) Skladem
135 Kč / ks
Kategorie: MED
Hmotnost: 0.38 kg
vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení
 

Med zpracováváme co nejšetrněji, aby v něm zůstaly zachovány všechny zdraví prospěšné látky. Přidané ořechy jsou pak té nejvyšší kvality od prověřených dodavatelů, takže výsledkem je lahodný oříškový med - dokonale zdravá super potravina.

Něco málo o para oříšcích:

Para ořechy obsahují velké množství účinných látek. Jedná se o vitamíny ze skupiny B či E , mastné kyseliny a minerály jako selen, hořčík, vápník či železo. Para ořechy jsou známé svými antioxidačními vlastnostmi, díky nimž mají vliv na zpomalování stárnutí, protože chrání před vyšším množstvím volných radikálů v organismu. Konzumace para ořechů snižuje podrážděnost, zlepšuje koncentraci a celkovou činnost psychiky. Spojením para ořechů a medu vzniká velmi zdravá a chutná super potravina.

Para ořechy jsou  stejně jako všechny ostatní skořápkové plody alergenem.

Ořechy v medu:

Včelí med a ořechy je spojení, které zná lidstvo už tisíce let. Nejen med, ale i ostatní včelí produkty. Mandle v medu, vlašské ořechy v medu, kešu v medu a vůbec všechny ostatní ořechy v medu znají lidé od pradávna jako prospěšnou a energeticky výživnou pochoutku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: