Chilli medovina

1882
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Ostré je třeba něčím zapít. Tento medový dárek je vhodný pro milovníky chilli. Kvalitní kartonová krabička s potiskem včel obsahuje 150g pražených mandlí s příchutí hořčice - báječné mlsání pro gurmány, 250g květového pastovaného medu s chilli - výborný k masům, sýrům a klobáskám a placatku (0,2l) medoviny . Po ostrém jídle nezaškodí něco na spláchnutí:-) Nevšední dárek pro nevšední muže!

Velikost krabice: 12x35x7cm


  • (>5 ks) Skladem
370 Kč / ks
Kategorie: PRO MUŽE
Hmotnost: 1.2 kg
vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení
 

 

Ostré je třeba něčím zapít. Tento medový dárek je vhodný pro milovníky chilli. Kvalitní kartonová krabička s potiskem včel obsahuje 150g pražených mandlí s příchutí hořčice - báječné mlsání pro gurmány, 250g květového pastovaného medu s chilli - výborný k masům, sýrům a klobáskám a placatku (0,2l) medoviny . Po ostrém jídle nezaškodí něco na spláchnutí:-) Nevšední dárek pro nevšední muže! Dekorováno dřevěnou vidličkou.

Velikost krabice: 12x35x7cm

 

DÁREK PRO MUŽE

Vymyslet zajímavý dárek pro muže bývá někdy složité. U nás si můžete vybrat z široké nabídky medových dárků pro pány i kluky. Medové pochoutky jsou doplněny různými druhy ochucených ořechů a zabaleny jako vkusné dárky plné zajímavých mlsných produktů. V nabídce naleznete i dárky s medovinou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: