Svatební truhla

Kód: 999
Neohodnoceno
1 625 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Medový dárek a medové týdny zkrátka patří k sobě! Luxusní svatební dar naplněný medovými dobrotami! 10 medových pochoutek o obsahu 250g + 2x svíčky z včelího vosku přizdobené včelkami. Velmi krásný dárek v dřevěné truhle opatřené textem, který vám na požádání samozřejmě upravíme pro vaše potřeby. Vymýšlení svatebního daru je velmi těžké, ale s tímto dárkem rozhodně nezklamete! Nevšední a krásná dárková sada plná zdraví, chutí a vůní je tou pravou trefou do černého. 

Velikost: 27,5 x 37,5 x 10 cm

Hmotnost: 5,3 kg

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Luxusní svatební dar naplněný medovými dobrotami! 10 medových pochoutek o obsahu 250g + 2x svíčky z včelího vosku přizdobené včelkami. Velmi krásný dárek v dřevěné truhle opatřené textem, který vám na požádání samozřejmě upravíme pro vaše potřeby. Vymýšlení svatebního daru je velmi těžké, ale s tímto dárkem rozhodně nezklamete! Nevšední a krásný dárek plný zdraví, chutí a vůní je tou pravou trefou do černého. 

Velikost: 27,5 x 37,5 x 10 cm

Hmotnost: 5,3 kg

 Svatební dar

Není snadné vymyslet a nakonec i sehnat ten pravý svatební dar. Včelí produkty jsou pro tuto příležitost ideální. Novomanžele čekají medové týdny a dárek z medu se k tomu báječně hodí. Pozvání na svatbu se tak pro vás nestane noční můrou v podobě vymýšlení, co vlastně proboha koupit. Medový dárek a medové týdny zkrátka patří k sobě!

Doplňkové parametry

Kategorie: SVATBA
Hmotnost: 5.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: