Vánoční sobík

Kód: 2061
Neohodnoceno
110 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Krásný, milý a vtipný vánoční dárek v podobě dvou svíček přizdobených dekoracemi tak, aby vypadali jako sob. Dárek, se kterým jsme si opravdu vyhráli! Svíčky o velikosti 2x 10,5 x 2,5cm jsou stáčené z plátů včelího vosku v červené barvě. Pohyblivé oči a parohy z umělé túje dokonale dotváří čumáček v podobě červené rolničky:-). Dodáváme v celofánovém sáčku, takže jsou ideálním a originálním dárkem vhodným k okamžitému předání.

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Krásný, milý a vtipný vánoční dárek v podobě dvou svíček přizdobených dekoracemi tak, aby vypadali jako sob. Dárek, se kterým jsme si opravdu vyhráli! Svíčky o velikosti 2x 10,5 x 2,5cm jsou stáčené z plátů včelího vosku v červené barvě. Dodáváme v celofánovém sáčku, takže jsou ideálním a originálním dárkem vhodným k okamžitému předání.

 

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY STÁČENÉ
Hmotnost: 0.06 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: