Včelí vosk v sušeném ovoci

Kód: 40155
Neohodnoceno
160 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Vánoční mlsací dárek určený pro milovníky sušeného ovoce. Svíčka v zelené barvě stáčená z plátů včelího vosku,  o velikosti 4x7cm, opatřená vánočním textem a krásným sobíkem je ústředním bodem tohoto krásného vánočního dárku, jehož součástí je navíc 70g sušených jablek a 60g sušených hrušek. Svíčky a sušené ovoce jsou pravou vánoční klasikou! Vše krásně barevně sladěno a uloženo v kvalitní kartonové krabičce. Krásné sladké potěšení od Ježíška.

Velikost krabice: 10x23x5cm

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

 

Vánoční mlsací dárek určený pro milovníky sušeného ovoce. Svíčka v zelené barvě stáčená z plátů včelího vosku,  o velikosti 4x7cm, opatřená vánočním textem a krásným sobíkem je ústředním bodem tohoto krásného vánočního dárku, jehož součástí je navíc 70g sušených jablek a 60g sušených hrušek. Vše krásně barevně sladěno a uloženo v kvalitní kartonové krabičce. Krásné sladké potěšení od Ježíška.

Velikost krabice: 10x23x5cm

 

Vánoční dárek

Každý rok se to opakuje, každý rok hledáme originální dárky k Vánocům, kterými potěšíme a překvapíme. Každý rok hledáme vánoční dárky pro muže, vánoční dárky pro muže, vánoční dárek pro rodiče, vánoční dárek pro maminku, velké i drobné vánoční dárky... Zdravý, voňavý a originální medový dárek plný včelích produktů je trefou do černého. Jedlé dárky nikdy nezklamou:-)

Doplňkové parametry

Kategorie: VÁNOCE
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: