Med a rybíz

Kód: 203
Neohodnoceno
120 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Báječný, voňavý, rybízový med! Doplňte tak potřebnou dávku vitamínů právě tímto medem. Opravdu skvostná chuť. Dá se samozřejmě jíst jen tak na lžičku, ale použití je mnohem rozmanitější. Palačinky, pečivo, lívance, slazení kaší a čajů...

Obsah: 240g

95% květový pastovaný med

5% lyofilizovaný rybíz

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Báječný, voňavý, rybízový med! Doplňte tak potřebnou dávku vitamínů právě tímto medem. Opravdu skvostná chuť. Dá se samozřejmě jíst jen tak na lžičku, ale použití je mnohem rozmanitější. Černý rybíz je jeden z největších zdrojů vitamínu C na světě a právem je považován za super potravinu, má silné antibakteriální a antivirové vlastnosti. Spojením medu s černým rybízem tak vzniká nejen zdravý, ale navíc velmi chutný produkt.

POUŽITÍ:

  • slazení čajů
  • dochucování kaší
  • na pečivo
  • na palačinky a lívance
  • k výrobě mléčných nápojů
  • je tak na mlsání

 

Ovocný med

Květový med zpracovaný na pastovaný med + lyofilizované ovoce. Pouze dvě složky tvoří tento ochucený med, bez barviv a dochucovadel a pouze tyto dvě složky stačí k vytvoření dokonalé pochoutky, a to nejen chutí, ale i obsahem vitamínů, minerálů a stopových látek. Lyofilizované ovoce nebo také mrazem sušené ovoce, je sušeno speciálním postupem při proudění ledového vzduchu, kdy dochází k postupnému odpaření vody z plodů ovoce. Lyofilizované ovoce si tak zachovává perfektní neporušenou strukturu, dokonalou barvu i chuť, ale především vysoké hodnoty všech obsažených vitamínů a minerálů. Je křehké, křupavé a nejvíce se svým obsahem blíží čerstvému ovoci!

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MED
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: