Med a jablka

Kód: 230
Neohodnoceno
100 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Křížaly a med jsou léty osvědčená klasika. Med s jablky znaly už naše prababičky jako báječnou zdraví prospěšnou dobrotu. Tento med lze mlsat jen tak samotný, ale báječný je i pro dochucování kaší, jogurtů či tvarohu.

Obsah: 240g

92% květový med

8% sušená jablka

 

 

 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Jablko je antidiaroické (působí proti průjmu), laxativní (projímavé), diuretické (močopudné), depurativní (čistí krev), hypolipidemické (snižuje hladinu tuků v krvi), choleretické (zvyšuje tvorbu žluče), zklidňuje nervovou soustavu a má alkalizující a antioxidační účinky. Každodenní konzumace jablek prospívá jak zdravým, tak nemocným. Jablka přímo ovlivňují peristaltiku střev a upravují jejich funkci, a to jak při průjmu, tak při zácpě. Jedno nebo dvě jablka k snídani nalačno pomohou překonat střevní hypotonii, která je nejčastější příčinou zácpy. Když se pak spojí med a jablka dohromady vzniká báječná a lahodná super potravina.

Med s jablky

Sušená jablka, neboli křížaly jsou úžasnou pochoutkou samy o sobě. Květový med je nejoblíbenější včelí produkt. Spojením těchto potravin vzniká ovocný med báječné chuti i vůně.

Doplňkové parametry

Kategorie: OVOCNÝ MED
Hmotnost: 0.39 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: