Andělíčku můj strážníčku

Kód: 40177
Neohodnoceno
50 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Svíčka stáčená z plátů včelího vosku v přírodní barvě vysoká 7cm o průměru 4cm,dekorovaná krásným andělským obrázkem. Dodáváme v celofánovém sáčku, takže se báječně hodí i jako drobná pozornost prakticky pro kohokoliv a pro jakoukoliv příležitost. Zkrátka pozornost, kterou musíte mít doma v záloze pro každý případ:-) Člověk nikdy neví, kdy se bude hodit.

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

 

Svíčka stáčená z plátů včelího vosku v přírodní barvě vysoká 7cm o průměru 4cm  dekorovaná krásným andělským obrázkem. Dodáváme v celofánovém sáčku, takže se báječně hodí i jako drobná pozornost prakticky pro kohokoliv a pro jakoukoliv příležitost. Zkrátka pozornost, kterou musíte mít doma v záloze pro každý případ:-) Člověk nikdy neví, kdy se bude hodit.

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY STÁČENÉ
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: