Včelí dvojka dárkově

Kód: 1824/ZLU
Neohodnoceno
60 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Varianta

Krásné přírodní balení 2 svíček z plátů včelího vosku v přírodní barvě. Svíčky jsou vysoké 18cm o průměru 1,5cm a jsou zabaleny v hnědém papíru a přizdobeny snítkou s fialovými květy. Krásný, milý, přírodní dárek pro každou příležitost a prakticky pro každého. Svíčky z včelího vosku uvolňují při hoření příjemnou medovou vůni. Tyto svíčky lze nakoupit i jednotlivě bez dárkového balení https://www.meduska.cz/svicky-stacene-2/stihla-vcelka/ 

Detailní informace

vlastní včely a kvalita
Kreativita
šetrné zacházení

Detailní popis produktu

Krásné přírodní balení 2 svíček z plátů včelího vosku v přírodní barvě. Svíčky jsou vysoké 18cm o průměru 1,5cm a jsou zabaleny v hnědém papíru a přizdobeny snítkou s fialovými květy. Krásný, milý, přírodní dárek pro každou příležitost a prakticky pro každého. Svíčky z včelího vosku uvolňují při hoření příjemnou medovou vůni. 

Všechny svíčky jsou dodávány s bezpečnostním upozorněním pro jejich používání, prosím, dodržujte je!

Svíčky z včelího vosku

Včelí produkty, to je nejen, med, propolis nebo včelí pyl, ale velmi významným a po staletí využívaným je i včelí vosk. Využití nalézá nejen v kosmetice, ale především  pro výrobu svíček. Vosk na svíčky je přírodním produktem a svíčky z pravého včelího vosku jsou naprosto jedinečné! Dárkové svíčky, dekorační svíčky, vánoční svíčky, čajové svíčky nebo plovoucí svíčky z včelího vosku jsou ideální i jako pozornost pro kohokoliv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: